Al Mare

Destinácia: Čierna Hora, Budva
Kód zájazdu: 1286204
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Al Mare

TV chladnička,minibar parkovisko vodné športy na pláži plážový servis piesočnato-kamienková pláž internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 800 m
Vzdialenosť od letiska: 65 km
Vzdialenosť od pláže: 1 km

Poloha:
Apartmánový hotel je vzdialený iba cca 800 m od historickej časti mesta Budva, ktorý sa nazýva tiež "malý Dubrovník". V okolí hotela reštaurácia, bary, kaviarne, promenáda pri pláži. Budvanská pláž cca 1 km.Od letiska Podgorica je vzdialený cca 65km.

Vybavenie:
Malý a rodinný apartmán hotel má iba 17 apartmánov vyššej kategórie. Hosťom je k dispozícii recepcia 24/7, výťah, hotelové parkovisko (za poplatok, videokamera, rampa)

Izby:
Štúdio štandard (ST): 27 m2, kúpeľňa/WC, sušič vlasov, klimatizácia, smart TV s káblovou televíziou, mikrovlná rúra, žehlička, žehliaca doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, zariadená a plne vybavená kuchyňa, wi-fi pripojenie, balkón alebo terasa.
Štúdio Comfort : 34 m2, kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia, smart TV s káblovou televíziou, mikrovlná rúra, žehlička, žehliaca doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, zariadená a plne vybavená kuchyňa, wi-fi pripojenie, balkón alebo terasa. 3 pevné lôžka.
Family štúdio : 29 m2+20 m2 terasa, kúpeľňa/WC, sušič vlasov, klimatizácia, smart TV s káblovou televíziou, mikrovlná rúra, žehlička, žehliaca doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, zariadená a plne vybavená kuchyňa,wi -fi pripojenie, priestranná terasa s ležadlami a slnečníkom.

Stravovanie:
Bez stravovania.

Pláž:
Dlhá piesočnato-kamienková pláž cca 1 km, v pešej vzdialenosti možnosť navštíviť menšie pláže v meste Budva. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.


Zábava:
Nočné kluby a bary v okolí.


Športová ponuka:
Možnosť motorových športov na pláži, za poplatok.

Zvláštnosti:
Parkovisko 5 Eur/deň, nutná rezervácia vopred.

Karty:
Visa, MasterCard

Web:
https://www.almare.me/en/details/Studio-apartment/

Internet:
Wi-fi na izbe zadarmo.


Poznámka:
V destinácii sa platí pobytová taxa, v hotovosti alebo kartou v hoteli, cca 2,5 EUR/osoba/deň, deti 12-17,99 50% zľava, do 11,99 rokov bez poplatku

Poznámka:
Oficiálna trieda : ****
Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.


Generované systémom ProfiTour