Adriatic Lux

Destinácia: Čierna Hora, Budva
Kód zájazdu: 1286201
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Adriatic Lux

TV chladnička,minibar parkovisko vodné športy na pláži plážový servis piesočnato-kamienková pláž internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 900 m
Vzdialenosť od letiska: 67 km
Vzdialenosť od pláže: 1 km

Poloha:
Apartmány sú vzdialené cca 900 m od historickej časti mesta Budva, ktoré sa prezýva tiež "malý Dubrovník". V okolí hotela reštaurácia, bary, kaviarne, promenáda pri pláži. Budvanská pláž cca 1,5 km.Od letiska Podgorica je vzdialený cca 67km.

Vybavenie:
Malý a rodinný apartmán hotel má 52 apartmánov vyššej kategórie. Hosťom je k dispozícii recepcia 24/7, výťah, hotelové parkovisko (za poplatok, videokamera, rampa).

Izby:
Štúdio štandard (ST): 40m2, kúpeľňa/WC, sušič vlasov, klimatizácia, TV/SAT, žehlička, žehliaca doska, chladnička, zariadená a plne vybavená kuchyňa, wi-fi pripojenie, balkón alebo terasa.
Štúdio Comfort :40m2, kúpeľňa/WC, sušič vlasov, klimatizácia, TV/SAT, žehlička, žehliaca doska, chladnička, zariadená a plne vybavená kuchyňa, wi-fi pripojenie, balkón alebo terasa.
Apartmán štandard (AP): 46 m2, pozri ST, oddelená spálňa.

Stravovanie:
Bez stravovania.

Pláž:
Dlhá piesočnato-kamienková pláž cca 1 km, v pešej vzdialenosti možnosť navštíviť menšie pláže v meste Budva. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.


Zábava:
Nočné kluby a bary v okolí.


Športová ponuka:
Možnosť motorových športov na pláži, za poplatok.

Zvláštnosti:
Parkovisko 5 Eur/deň, nutná rezervácia vopred.

Karty:
Visa, MasterCard

Web:
https://www.adriatik.me/

Internet:
Wi-fi na izbe zadarmo.

Poznámka:
Oficiálna trieda : ****
Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.
V destinácii sa platí pobytová taxa, v hotovosti alebo kartou v hoteli, cca 2,5 EUR/osoba/deň, deti 12-17,99 50% zľava, do 11,99 rokov bez poplatku

Generované systémom ProfiTour