Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi

Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi, poznávací zájazd Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi- zámok Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi, poznávací zájazd Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi, poznávací zájazd Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi, poznávací zájazd Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi, poznávací zájazd Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi- zámok Deň zážitkov v Hévíze a Keszthelyi
Destinácia: Maďarsko, Zalianska župa (Balaton Sever)
Kód zájazdu: 1283429
Cena od: 35 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

21.10.2023 1 deň Last Minute 35 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd

Perex:
Jedinečné klenoty pri Balatone - zámok Helikon, ktorého nádherná podoba Vás presvedčí o výnimočnom vkuse bývalých majiteľov a následne 3-hodinový vstup do termálneho jazera Hévíz, ktorý je celosvetovým unikátom.


1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Ako prvé navštívime mestečko Keszthely na brehu Balatonu. Čaká nás prehliadka nádherného zámku Festeticsovcov, Helikonu. V areáli sa nachádza aj výstava panských kočov, ktorú tiež neopomenieme. Po prehliadke návšteva jazera Hévíz – ide o najväčšie biologicky aktívne prírodné termálne jazero na svete, ktorej voda sa každých 72 hodín úplne vymení. Jazero bolo známe už starým Rimanom, prvé spomienky majú vyše 2000 rokov. Voda má liečivé účinky, preto si určite nezabudnite doma plavky! Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.


Doprava:
Autokar.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK

Celková cena nezahŕňa:
Vstupy, cestovné poistenie, miestenku.

Generované systémom ProfiTour