To najlepšie z Talianska

To najlepšie z Talianska, poznávací zájazd Námestie sv. petra, Vatikán, Rím, poznávací zájazd, Taliansko Bazilika sv. Petra, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Fontana di Trevi, Rím, poznávací zájazd, Taliansko Palazzo Publico, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko Assisi panoráma Hradný kopec, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko Bazilika Republiky, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Loďka, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Architektúra a pamiatky, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1268945
Cena od: 582,08 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

08.10.2024 7 dní First Minute 582,08 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
7-dňový autokarový zájazd

Perex:
To najlepšie z Talianska vám vyskladajú očarujúce Benátky s množstvom palácov a kanálmi s gondolami, nezabudnuteľná Florencia so skvostami renesančného umenia, úchvatný Rím so svetoznámymi pamätihodnosťami, Vatikán v plnej kráse z vyhliadky kupoly chrámu sv. Petra a čerešničkou na torte je najvýznamnejšie stredoveké talianske pútnické mesto Assisi a miništát San Marino uprostred divokej prírody.

Ubytovanie:
5 x v hoteli 3*.

Stravovanie:
5 x raňajky.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 5 x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatky: za 1/1 izbu, za 5 večerí, za miesto v prednej polovici autokaru. Vstupy, vaporetto, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Doprava:
Autokarová.

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 07:00 h), tranzit cez Rakúsko do Talianska. Príchod do Montecatini Terme, ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Raňajky, presun do Florencie. Prejdeme sa historickým centrom, prehliadneme si Dóm, Palazzo Vecchio na námestí Piazza della Signoria so sochou Dávida od Michelangela, Medicijskú kaplnku, uvidíme známy most Ponte Vecchio s množstvom tradičných zlatníctiev. Popoludní odchod smerom na Rím, ubytovanie v hoteli v blízkom okolí Ríma, fakultatívne večera.

3. deň:
Po raňajkách sa vydáme spoznávať Rím. Začneme v hlavnom meste katolíckej cirkvi, vo Vatikáne. Prezrieme si Námestie sv. Petra s Bazilikou sv. Petra, pričom budeme mať možnosť vystúpiť na kupolu Baziliky, odkiaľ sa ponúka bezkonkurenčný výhľad na Rím i Vatikán. Možnosť návštevy Vatikánskych múzeí (individuálna návšteva) so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

4. deň:
Raňajky. Spoznáme ďalšie rímske skvosty - Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontánu di Trevi, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Pantheon, námestie Piazza Navona s Fontánou štyroch riek, námestie Piazza Colonna. V popoludňajších hodinách sa presunieme smerom na Perugiu, ubytovanie v okolí, fakultatívne večera.

5. deň:
Po raňajkách sa presunieme do Assisi, najvýznamnejšieho stredovekého pútnického mesta v Taliansku (prehliadka mesta), ďalej budeme pokračovať do San Marina - individuálny program. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

6. deň:
Raňajky, odchod do Benátok - mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami.  Prehliadka mesta: Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinová veža, Ponte Rialto a ďalšie. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

7. deň:
Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 06:00 h).

Generované systémom ProfiTour