Barcelona

Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky Poznávací zájazd Barcelona letecky
Destinácia: Španielsko, Katalánsko (Barcelona), Barcelona
Kód zájazdu: 1201924
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Centrum Katalánska je známe svojou uvoľnenou stredomorskou atmosférou, unikátnou architektúrou a vynikajúcim futbalom. Preto aj my našim klientom ponúkame najznámejšie pamiatky Barcelony. Španielske námestie, olympijské múzeum, pamätník Krištofa Kolumba, rušnú ulicu La Rambla, Gaudího palác Guell, či kráľovské námestie. Nevynecháme symbol Barcelony, Chrám svätej rodiny Sagrada Familia, ktorá je Gaudího najslávnejšou stavbou. Pre milovníkov športu bude lákadlom štadión FC Barcelona Camp Nou a pre fanúšikov umenia Picassove múzeum.


Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky 


BarcelonaDoprava:
letecká

Program:

1. deň - prílet do Barcelony, katalánskej metropoly na brehu Stredozemného mora. Začiatok prehliadky na hlavnom barcelonskom námestí Plaça de Catalunya, krátky presun na hlavnú turistickú tepnu historického centra mesta, ulicu La Rambla, ktorá je plná pouličných predajcov a umelcov. Pokračovanie k pamätníku Kryštofa Kolumba, ktorý je vstupnou bránou k La Barcelonete, prímorskej štvrti s prístavom plným luxusných jácht. Vo večerných hodinách predstavenie svetla, hudby a vody pod holým nebom v podaní Magických barcelonských fontán. Ubytovanie v hoteli.

2. deň - raňajky, celodenná prehliadka mesta pokračuje v stredovekom centre s nádhernou Katedrálou sv. Eulálie. Zastávka na vôňami a farbami hrajúcej starej tržnici Boqueria, stred goického mesta námestie Reial a spleťou uličiek až ku kostolu Santa Maria del Pilar. Pokračovanie najkrajšou a najslávnejšou triedou mesta Passeig de Grácia. Zastávka pri najvýznamnejších ukážkach modernej architektúry, na čele ktorkých stoja stavby od Antonia Gaudího, Josep Puig i Cadafalcha, či Luisa Domenech Montanera - Casa Batló, Casa Ametller, Casa Milá (La Pedrera). Zakončenie dňa prehliadkou ikonickej Sagrady Família, ktorá v sebe nesie celoživaotný odkaz geniálneho architekta A. Gaudího.Individuálne voľno, návrat na ubytovanie.

3. deň - raňajky. Voľný deň a program v Barcelone. Možnosť návštevy niektorého z početných múzeí - múzeum Pabla Picassa, Námorné múzeum, múzeum Katalánskeho umenia, múzeum - galéria Joana Miró, múzeum FC Barcelona alebo fantastického múzea vedy – CosmoCaixa. Poloha mesta na brehoch mora ponúka možnosť krásnej prechádzky (ale aj kúpania), plavby loďou v prístave, v ktorom sídli aj jedno z najväčších morských akvárií v Európe. Na výber je aj návšteva olympíjskeho štadiónu, interiérov slávnej katedrály Sagrada Familia, či niektorého z parkov - mestský park Ciutadela, Park Guell.

4. deň - raňajky, transfer na letisko, odlet z Barcelony.


V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Barcelona - Viedeň, podpalubná batožina, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os. , palivový príplatok 25 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 150 EUR/3 noci.


Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Barcelona

Generované systémom ProfiTour