Baobab Beach Resort & SPA

Destinácia: Keňa, Pobrežná provincia, Diani beach
Kód zájazdu: 1082389
Cena od: 1 089 €
Príplatky od: 299 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

04.10.2020 9 dní Last Minute 1 089 € +299 € odlet: Viedeň letecká
11.10.2020 9 dní Last Minute 1 089 € +299 € odlet: Viedeň letecká
18.10.2020 9 dní Last Minute 1 089 € +299 € odlet: Viedeň letecká
25.10.2020 9 dní Last Minute 1 089 € +299 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program
1: VIEDEŇ - MOMBASA
Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2: PRÍLET DO MOMBASY
Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom transfer letisko – hotel - letisko 7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive. asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 299,- EUR vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese ) fakultatívne výlety a safari cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Baobab Beach Resort & SPA

TV lukostreľba práčovňa, čistiareň bezbariérový prístup lekárska služba aqua aerobic, gym šípky nechtové štúdio kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka kitesurfing potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie konferenčná miestnosť fitness centrum golfové ihrisko večerný program animačný program stolný tenis tenis internet, WiFi piesočnatá pláž stráženie detí, babysitting detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
dobre udržiavaný, živý hotelový areál so 239 izbami, obklopený nádhernou tropickou záhradou a pôvodným zbytkom tropického pralesa, sa nachádza priamo pri bielej pláži.

Vybavenie:
4 reštaurácie, 5 barov, 2 bazény, detský bazén, slnečníky na centrálnej terase, ležadlá, plážové ručníky, zmenáreň, TV miestnosť, obchody, konferenčná miestnosť, za poplatok: internet, práčovňa, stráženie detí, doktor na telefóne, požičovňa áut, kúpeľné centrum, vonkajšia jacuzzi, manikúra, pedikúra, kadernícky salón, hotelový bus do Mombasy a späť.

Vybavenie izieb:
kúpeľňa s WC (základné kategórie izieb nie sú vybavené hygienickými potrebami), moskytiera, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón s priamou voľbou, TV SAT s plochou obrazovkou, chladnička, elektronický trezor (za poplatok), sušič vlasov, balkón alebo terasa. Hotel ponúka bezbariérové ubytovanie.
Maximálne 3 osoby v izbe, možnosť prepojených izieb. Ubytovanie 2 dospelých s 2 deťmi možno v izbách Superior alebo Deluxe.


Stravovanie:
All Inclusive.

Pláž:
biela piesčitá pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport:
divadlo s večernými animačnými programami, disko, 3 osvetlené tenisové kurty, stolný tenis, šípky, lukostreľba, vodný aerobik, stolné hry, za poplatok: windsurfing, kitesurfing, potápačské centrum, rybačka, lode s preskleným dnom, šnorchlovanie, fitness centrum, golf (18 jamkové ihrisko Leisure Lodge cca 2 km od hotela).


Generované systémom ProfiTour