Brascos Hotel

Destinácia: Grécko, Kréta, Rethymno
Kód zájazdu: 1005730
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Brascos Hotel

TV stolný tenis piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén bazén
Úvod:
Moderný a veľmi vyhľadávaný Hotel Brascos sa nachádza priamo v srdci mesta a je jedným z najznámejších  mestských hotelov v Rethymne. Hotel je ideálnou voľbou pre všetkých dovolenkárov, ktorí túžia po aktívnej dovolenke. Vedľa hotela sa pýšia mestské záhrady a taisto historické centrum mesta. Hotel sa nachádza len 800 metrov od najdlhšej pláže. Brascos je jedným z prvých hotelov v meste, ale prešiel rekonštrukciou a neustále vylepšuje svoje služby. Vďaka svojej výhodnej polohe sa jeho návštevníci ľahko dostanú do každého kúta tohoto krásneho ostrova.

Vybavenie:
V hoteli sa nachádza 24 hodinová recepcia, WiFi vo verejných priestoroch zadarmo, internetový kútik, reštaurácia, bar/kaviareň, zastrešená záhrada s výhľadom na staré mesto, výťah, bazén, detský bazén, konferenčná miestnosť. Za poplatok: trezor.

Ubytovanie:
Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), SAT TV, balkón.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s raňajkami. Večere za príplatok.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Tento mestský hotel osloví určite nejedného dovolenkára, túžiaceho po dokonalej dovolenke plnej zážitkov, spoznávania a aktívneho oddychu. Ponúka výbornú polohu, vďaka čomu sa ľahko dostanete do všetkých častí ostrova. Bohaté nákupné možnosti, reštaurácie, bary či taverny a nádherná pláž vám zaručí dokonalý dovolenkový zážitok. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám.

Generované systémom ProfiTour